Skvělé materiály


Naše výrobky jsou ušity z předních materiálů. Používáme jen ty nejkvalitnější vlákna, které Vám zajistí maximální pohodlí a funkčnost při jakékoliv fyzické námaze. 

Mikrovlákno 

Vynikající materiál na bázi mikrovláken s hustě fibrilovaným povrchem, která svým dokonalým vzájemným provázáním vytvářejí pevnou, stabilní strukturu. Díky velmi jemnému rozvláknění do obrovského počtu mikrofibril získal materiál většinu vlastností oceňovaných u přírodních materiálů při zachování všech předností syntetických výrobků.

Bavlna

Bavlník je dnes nejdůležitější plodina pro výrobu textilního vlákna, do bavlny se dnes obléká několik miliard lidí. Bavlna je čistě přírodní materiál a kvalitní bavlna má snad jen samé výhody. Dobře absorbuje vlhkost, dobře a rychle schne, je velice příjemná na nošení, nežmolkuje a navíc není ani příliš drahá. Není problém při žehlenía praní, jelikož snese vysokou teplotu a dobře příjmá barvu. Naše nejjemnější bavlna má nejvyšší kvalitu a nakupujeme ji od české firmy. 

 

Elastan

Elastan je syntetické vlákno, které je známé pro svou vyjímečnou pružnost. Elastan dovoluje vašemu oblečení aby si zachovalo tvar a pružnost po dlouhou dobu nošení, oblečení se tak nekrčí, obepíná tělo a celkově oblečení lépe sedí. Je pružnější a odolnější než vlákna gumová, musíme si však uvědomit, že elastan je pouze součástní dané textilie, kde majoritní podíl zastupuje nejčastěji právě bavlna.

 

Viskóza

Viskóza je celuózové vlákno. její výroba je velice podobná těm těm vláknům umělým, rozdíl je v tom, že výchozí surovinou je celuózová hmota ze dřeva a bavlny. Někteří tento materiál nazývají "umělé hedvábí". Viskozové látky jsou vesměs velmi příjemné na dotek, jsou savé, měkké splývavé a chladivé. Stejně jako u elastanu, viskóza se použivá jako minoritní část textilie.  

 

 Informace o slevách a akcích na váš e-mail

Po zadání Vašeho E-mailu Vás budeme pravidelně informovat o právě probíhajících akcích, slevách a dalších zajímavostech ze světa Miss-Chica.