Příznivé ceny


Pokud už dlouho hledáte výrobek, který bude z kvalitního a funkčního materiálu, bude designově vyspělý a zároveň Vám nezruinuje peněženku, jste na správné adrese. Naše firma Miss Chica Vám nabízí vysokou kvalitu za příznivé ceny právě z těchto důvodů.

Tuzemská výroba

Většina našich produktů jsou vyráběny v České repiblice, díky tomuto je cesta od výrobce ke spotřebiteli mnohem kratší, navíc tak šetříte životní prostředí, nevyužíváte levnou pracovní sílu v Asii a podpoříte českou výrobu a řemeslo. Nesmíme opomenout ani fakt, že jen díky tuzemské výrobě, můžeme dosahovat vysoké kvality.

Zkušení desegnéři

V naší firmě pracují talentovaní designéři, kteří v oboru působí více než 20 let, kteří tuto úlohu berou zodpovědně a s nadšením, díky tomuto máte jistotu vkusného a moderního designu za velice příznivé ceny.

Dodavatelé a materiály

S dodavately materiálů pracujeme dlouhodobě a snažíme si vytvářet zdravé obchodní vztahy, některé materiály dovážíme i vlastními silami, i toto nám umožní dosahovat ceny, které jsou velice příjemné pro spotřebitele.

 Informace o slevách a akcích na váš e-mail

Po zadání Vašeho E-mailu Vás budeme pravidelně informovat o právě probíhajících akcích, slevách a dalších zajímavostech ze světa Miss-Chica.