Pomoc a Podpora


E-mail

Při případných dotazech neváhejte a kontaktujte nás na e-mail info@misschica.cz. Zde můžete také psát stížnosti, problémy, ale nebráníme se však ani pochvalám.

Telefon 

Pokud zrovna nemáte po ruce Váš počítač, smart-phone, nebo chcete vše vyřešit rychle, neváhejte a od pondělí do pátku vždy od 9-16 hodin volejte na telefonní číslo +420 577 941 006, případně kdykoliv se můžete obrátit na telefon +420 603 841 008.

Facebook

K odběru novinek nám nezapomeňte dát LIKE na Facebooku. Budete tak vědět, co se v naší firmě děje, na čem zrovna pracujeme, dozvíte se nějaké zajímavosti ze "zákulisí" a jelikož se také zajímáme o sport a zdravý životní styl, neminou Vás příspěvky o zdravé stravě, recepty na zdravá jídla a samozřejmě i nějaké tipy na cvičení.

Najdete nás zde: Miss Chica Facebook

Novinky na E-mail

Pokud chcete dostávat nejnovější informace o nejrůznějších akcích, právě probíhajících slevách a jiných zajímavostech, neváhejte a registrujte se na našem webu.

 Informace o slevách a akcích na váš e-mail

Po zadání Vašeho E-mailu Vás budeme pravidelně informovat o právě probíhajících akcích, slevách a dalších zajímavostech ze světa Miss-Chica.